Jsme
Fogo Industry

Firma FOGO Industry s.r.o. byla založena v roce 2011 jako oficiální distributor pro Český trh, firmy FOGO Sp.z.o.o. Firma FOGO se zabývá výrobou profesionálních benzínových elektrocentrál, diesel agregátů pod značkou FOGO.

Naše elektrocentrály FOGO jsou vyráběny v továrně FOGO v Polské obci Swieciechowa nedaleko města Leszno. Jedná se o továrnu vybavenou robotickýma linkami, které zajišťují kvalitní a rychlou výrobu.

Produkty FOGO jsou kompletovány převážně z Evropských komponentů. V roce 2019 bylo vyrobeno přes 2000ks diesel agregátů a okolo 14 000 benzínových elektrocentrál. Veškerá výroba je již dnes automatizována a pomocí výrobních robotů a kvalifikovaných zaměstnanců vznikají velmi kvalitní produkty. Produkty FOGO se vyvážejí do celé Evropy, Afriky, Ruska, Dubaje, Kazachstánu a spoustu dalších zemí a kontinentů. Diesel agregáty se v současnosti produkují na motorech Perkins, Volvo, Scania, Mitsubishi, Doosan, Kohler, Iveco. U benzínových elektrocentrál se jedná o motory Honda a Vanguard. U přenosné elektrocentrály F2001Is je to motor Rato.
fogo

Online požadavek na reklamaci